Aktywna MAMA

Dla kogo przeznaczone są zajęcia Aktywna MAMA?

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich mam, które chcą w zdrowy i świadomy sposób wrócić do swojej formy sprzed okresu ciąży. Treningi są przeznaczone dla kobiet od 6 do 8 tygodnia po porodzie naturalnym oraz od 10 do 12 tygodnia po porodzie cesarskim. Dopuszczalny wiek dziecka do 1,5 roku. Zajęcia te, to forma aktywnego spędzenia czasu ze swoim dzieckiem, podczas której świadomie pracujesz nad swoim ciałem. 

 

Na czym opierają się zajęcia Aktywna MAMA?

Zajęcia opierają się na pracy nad całym ciałem: na wzmocnieniu osłabionych partii mięśniowych, rozciągnięciem przykurczonych, a także na pracy nad mięśniami głębokimi, poprawą stabilizacji kręgosłupa oraz poprawą funkcjonowania mięśni dna miednicy. Podczas treningu dzieci towarzyszą mamom na tyle na ile mają ochotę. Dla Waszych pociech zajęcia mają być przyjemnością, zabawą oraz stymulacją do rozwoju psychoruchowego. Na zajęciach przestrzegane są zasady bezpieczeństwa, jednak prosimy mamy o zwiększoną uwagę w trakcie ćwiczeń.

Zapisy na zajęcia

Zapisów na zajęcia dokonuje się poprzez strefę klubowicza dostępną na stronie www.pr1me.pl oraz w recepcji klubu
pod numerem telefonu 22 321 87 75.

Na zajęcia obowiązują standardowe pakiety fitness w klubie PR1ME lub regularne członkostwa. 

Honorujemy kartę Multisport Plus oraz OK System za dopłatami. Szczegóły w zakładce członkostwo. 

Zgłoś się do udziału w dniu otwartym!

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PR1ME spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji w celach korzystania z oferty tej spółki.*

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PR1ME spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji, w celach marketingowych.*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PR1ME spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.). Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałe(a)m poinformowany(a), iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych, jak również wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania, by zaprzestano ich przetwarzania.*

*pola wymagane do wysłania formularza

Top