Trening na basenie

Jak trenować na basenie?

Najbardziej efektywna i bezpieczna forma zajęć fizycznych. Przeniesienie treningu z salki do ćwiczeń na basen pomoże Ci zerwać z rutyną. Pływanie angażuje praktycznie wszystkie mięśnie naszego ciała i wpływa korzystnie na kręgosłup. Same plusy, prawda?

Sprawdź naszą ofertę zajęć na basenie i zacznij swój trening już dziś !

Aqua SENIOR
Aqua INTERWAŁ
Aqua INTERWAŁ
Trening o charakterze spalającym, gdzie ćwiczenia o wysokiej intensywności przeplatane są z ćwiczeniami o niższej intensywności.
Aqua BABY
Aqua BABY
Zajęcia dla niemowląt i dzieci między 3 miesiącem a 3 rokiem życia. Program zajęć opiera się na budowaniu pozytywnych odruchów i reakcji dzieci w wodzie. Zajęcia prowadzone w kameralnych grupach w specjalnie przystosowanym basenie. Grupy dostosowane są do wieku maluchów - grupa 3-12 miesięcy, grupa 13-24 miesiące, grupa +24 miesiące. Podczas zajęć niemowlakom towarzyszą rodzice. Poprzez wspólne uczestnictwo wzmacnia się więź między Tobą a Twoim dzieckiem! Czas trwania - 30 minut.
Aqua CYCLING
Aqua CYCLING
Nowoczesny trening cardio prowadzony na rowerach stacjonarnych w wodzie. Jest to trening dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania, wieku i płci. Trening bardzo energetyczny, spalasz od 800 do 1200 kcal podczas jednych zajęć. Czas trwania: 45 minut
Aqua POWER
Aqua POWER
Zajęcia w basenie charakteryzujące się dużą intensywnością. Połączenie ćwiczeń krążeniowo – oddechowych z ćwiczeniami kształtującymi siłę i wytrzymałość mięśniową. W treningu wykorzystuje się różnorodne przyrządy i akcesoria.
Aqua BOXING
Aqua BOXING
Zajęcia w basenie z elementami boksu. Ćwiczenia wzmacniające górne partie mięśniowe oraz mięśnie nóg. Celem jest rozwijanie szybkości, siły, koordynacji, wytrzymałości. Tego typu trening wpływa na poprawę formy fizycznej oraz redukuje napięcie psychiczne.
AQUA FIT
AQUA FIT
Zajęcia prowadzone w wodzie, ćwiczysz w odciążeniu stawów. Dzięki nim poprawisz wytrzymałość organizmu, siłę, równowagę i koordynację ruchową. Dzięki pracy w środowisku wodnym zlikwidujesz napięcie mięśni. Czas trwania: 45 minut

Umów się na pierwsze zajęcia

Twoja motywacja:
Czy jesteś osobą aktywną fizycznie?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PR1ME Sp. z o.o. w celach promocyjnych i marketingowych.*

*pola wymagane do wysłania formularza

Top