Dietetyka

Kompleksowa opieka

Połączenie aktywnego sposobu życia (ćwiczenia fitness, siłownia) ze zdrowym i zbilansowanym odżywianiem przynosi najlepsze efekty. W PRIME możesz skorzystać z profesjonalnych konsultacji dietetycznych, ocenić aktualny stan organizmu, wykonać analizę składu ciała, a dzięki odpowiednio dobranej diecie poprawić swoje samopoczucie oraz wzmocnić efekty uzyskiwane podczas treningów fitness lub na siłowni.

Żyj zdrowo

Nasi dietetycy to profesjonaliści, którzy osiągają ze swoimi podopiecznymi spektakularne rezultaty. Więcej informacji o dostępnych programach i cenach znajdziesz w naszym cenniku.

22 321 8775

Zadzwoń
do nas
Wywiad żywieniowy + pomiar składu ciała
Wywiad żywieniowy + pomiar składu ciała
Wywiad żywieniowy polega na krótkim omówieniu Twojego stanu zdrowotnego i dotychczasowych nawyków żywieniowych.
Podczas spotkania przeprowadzimy pomiar z analizą składu ciała i omówieniem wyników.
Konsultacja dietetyczna + pomiar składu ciała
Konsultacja dietetyczna + pomiar składu ciała
Konsultacja dietetyczna to indywidualne spotkanie z dietetykiem połączone z oceną sposobu odżywiania i nawyków żywieniowych oraz pomiarem z analizą składu ciała i omówieniem wyników.
Podczas konsultacji przekażemy Ci wskazówki żywieniowe, a także zaproponujemy rozwiązania prowadzące do osiągniecie wspólnie ustalonego w trakcie spotkania celu.
Tygodniowy plan żywieniowy
Tygodniowy plan żywieniowy
Tygodniowy plan żywieniowy to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują motywacji i wsparcia w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych w codziennej diecie.
Decydując się na tygodniowy plan żywieniowy otrzymujesz jadłospis na 7 dni z przepisami, liczbą składników odżywczych w każdym posiłku, wskazówkami i zaleceniami żywieniowymi oraz listą zakupów na cały tydzień.
Program 1-miesięczny
Program 1-miesięczny
1- miesięczny program dietetyczny przeznaczony jest dla osób, które w szybki sposób chcą rozpocząć zmiany w swoim codziennym żywieniu pod okiem profesjonalisty.
Program obejmuje konsultację startową z wywiadem żywieniowym oraz analizą składu ciała, ustalenie planu żywieniowego dopasowanego do indywidualnych parametrów, dwa tygodniowe plany żywieniowe wraz z przepisami, wskazówkami i listą zakupów, 3 konsultacje kontrolne z analizą składu ciała oraz konsultację końcową podsumowującą cały program.

Spotkaj się z naszym dietetykiem

Twoja motywacja:
Czy jesteś osobą aktywną fizycznie?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PR1ME Sp. z o.o. w celach promocyjnych i marketingowych.

Top