FAQ

Masz do nas pytanie?

Skorzystaj z listy dostępnych pytań i odpowiedzi

22 321 8775

Zadzwoń
do nas

PYTANIA OGÓLNE

Zanim się zdecyduję, chciałbym wypróbować klub, czy jest to możliwe?

Tak, jeśli u nas jeszcze nie byłeś, możesz wypróbować PR1ME bezpłatnie!
Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz, a konsultant umówi dogodny termin wizyty.

Czy klub posiada miejsce parkingowe ?

Tak, każdy z klubowiczów może zaprakować swoje auto na parkingu podziemnym Hotelu Radisson Blu. Parking znajduję się na poziomie -3 oraz – 4. Wjazd znajduję się od strony ul.Grzybowskiej. Parking do 2 h jest bezpłatny, każda kolejna godzina to 12 zł.

Czy klub świadczy serwis ręcznikowy?

Tak, na miejscu przy każdej wizycie w recepcji otrzymasz jeden duży ręcznik kąpielowy oraz jeden ręcznik przeznaczony do treningu.

Jakie rodzaje karnetów są dostępne w PR1ME?

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów karnetów w różnych cenach. Nasz konsultant dobierze idealny rodzaj członkostwa do Twoich celów treningowych oraz możliwiości czasowych.

Co muszę mieć przy sobie, aby podpisać umowę?

Potrzebujemy podstawowego dokumentu typu: dowód tożsamości, prawo jazdy lub paszport oraz potwierdzenia Twoich danych bankowych (numer konta bądź numer karty kredytowej )

Co muszę zabrać ze sobą na trening?

Na trening zabierz ze sobą wygodny sportowy strój, obuwie, dużo energii. W przypadku kiedy chcesz skorzystać z basenu zabierz ze sobą strój kąpielowy. Nie musisz martwić się o ręczniki dostaniesz je w recepcji klubu.

Czy w PR1ME jest bezpłatne Wi-Fi?
Tak, w trakcie przebywania w klubie możesz bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu
Radisson Guest WiFi

Czy istnieje możliwość wynajęcia szafki?
Tak. W klubie znajdują się szafki przeznaczone do wynajęcia na dłuższy okres. Proszę zwrócić się do recepcji w celu uzyskania informacji dotyczących kosztów.

Czy mogę zaprosić znajomego do klubu?

Jak najbardziej, zdajemy sobie sprawę jak ważna jest wspólna motywacja.
Dlatego pierwszy trening dla Twoich znajomych jest bezpłatny. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz, a konsultant umówi dogodny termin wizyty Twojego znajomego w klubie.

 

FITNESS

Czy zajęcia fitness są dodatkowo płatne?
Nie, wszystkie zajęcia są w ramach karnetu i nie trzeba za nie dodatkowo płacić, ani się zapisywać. Po prostu przyjdź, weź ze sobą ręcznik, butelkę wody i ćwicz do woli!

Czy muszę zarezerwować miejsce na zajęciach fitness?
Sugerujemy rezerwację miejsca na zajęciach fitness i Aquafitness – pierwszeństwo udziału w zajęciach mają osoby posiadające taką rezerwację.

 

BASEN

Czy w ofercie znajdują się również lekcje nauki pływania?

Tak. Oferujemy indywidualną naukę pływania – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Czy posiadają Państwo zajęcia w wodzie dla niemowląt?

Tak.. Zajęcia Aqua babies to zajęcia przeznaczone dla niemowląt od 3 miesiąca życia.
Podczas zajęć woda w basenie jest podgrzewana do 30- 32 stopni C !

Jaka jest woda w basenie?

Woda w basenie jest w chlorowana – odpowiednia zarówno dla niemowląt, jak i kobiet w ciąży. Woda w basenie jest regularnie badana i posiada atesty czystości.

 

TRENING PERSONALNY

Czy otrzymam wsparcie na początku treningów?
Wszyscy nowi Klubowicze otrzymują bezpłatną wstępną konsultację z Trenerem Personalnym.

Na czym polega konsultacja z Trenerem Personalnym?
Konsultacja z Trenerem Personalnym to 60 minutowe spotkanie wprowadzające podczas którego trener przeprowadza krótki wywiad z nowym Klubowiczem. Następnie na podstawie zebranych informacji opracowuje indywidualny program treningowy. Spotkanie daje również możliwość zapoznania się z Trenerem Personalnym i wszystkimi urządzeniami dostępnymi w naszym klubie. Konsultacja przysługuje każdemu klubowiczowi i jest bezpłatna.

Czy w PR1ME kupię suplementy uzupełniające trening ?
Tak, posiadamy bardzo szeroki asortyment odżywek i suplementów najlepszych producentów. Dodatkowo nasi trenerzy doradzą i dobiorą suplementy idealne dla Twoich potrzeb.
DIETA

Czy w klubie jest możliwość skorzystania z konsultacji dietetycznej?

Tak. W PRIME skorzystasz z profesjonalnych konsultacji dietetycznych, ocenisz aktualny stan organizmu, wykonasz analizę składu ciała, a dzięki odpowiednio dobranej diecie poprawisz swoje samopoczucie oraz wzmocnisz efekty uzyskiwane podczas treningów fitness lub na siłowni.

Top