Overlay
Trening personalny

Trening personalny

Członkostwo w PR1ME

Członkostwo w PR1ME

Fizjoterapia

Fizjoterapia

Lekcje pływania

Lekcje pływania

Zajęcia fitness

Zajęcia fitness

Aqua BABY

Aqua BABY

Lekcje pływania

Indywidualna nauka pływania to trening, w którym instruktor poświęca 100% czasu na szkolenie Twojej techniki i umiejętności. Zajęcia odbywają się w kameralnym basenie o głębokości 1,40 m – idealnym miejscu dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem. Lekcje pływania przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Czas trwania lekcji pływania – 45 minut.

Korzyści z pływania

– polepszenie ogólnej sprawności fizycznej przez zaangażowanie wielu partii mięśniowych
– poprawa wydolności oddechowej
– odciążenie stawów i korekta wad postawy
– wzmocnienie odporności na infekcje i choroby
– doskonały relaks psychiczny i fizyczny

Zapewniamy

–  indywidualne podejście wykwalifikowanej kadry
– kameralny basen z dostępem do kompleksu saun i jacuzzi
– elastyczność terminów i godzin zajęć
– serwis ręcznikowy przy każdej wizycie
– możliwość korzystania z podziemnego parkingu hotelowego


Skorzystaj z pierwszej pokazowej lekcji pływaniaZgodnie z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PR1ME spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji w celach korzystania z oferty tej spółki.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PR1ME spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji, w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PR1ME spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.). Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałe(a)m poinformowany(a), iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych, jak również wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania, by zaprzestano ich przetwarzania.*pola wymagane do wysłania formularza

Scroll Up