Wydarzenia specjalne

Wydarzenia specjalne

Pr1me to wszechstronny klub w centrum Warszawy, gdzie zarówno zadbasz o swoją formę, jak również odpoczniesz i zrelaksujesz się w strefie wellness i Pr1me SPA.  Jeśli szukasz miejsca, gdzie mógłbyś zorganizować specjalne wydarzenie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji  –  zapraszamy do kontaktu!

Organizujemy wieczory panieńskie/kawalerskie, szkolenia firmowe, urodziny dla dzieci, dedykowane zajęcia fitness. Jeśli masz własny pomysł, skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę i wspólnie ustalimy szczegóły.

22 321 8775

Zadzwoń
do nas
Firmowa grupa treningowa
Firmowa grupa treningowa
Szukacie miejsca na wspólne realizowanie aktywnej pasji po pracy? Trenujcie w Pr1me! Aqua Cycling, Joga, Pump Fitness? A może macie własne propozycje? Razem ustalimy, jakie zajęcia, terminy i częstotliwość Was interesują oraz zorganizujemy próbną wizytę w klubie.
Szkolenia firmowe/ spotkania integracyjne
Szkolenia firmowe/ spotkania integracyjne
Szukasz miejsca, by zorganizować kameralne szkolenie dla swoich pracowników? A może chcecie wspólnie spędzić czas poza biurem? Zapewniamy dostęp do Sali z 50 miejscami siedzącymi i potrzebnym sprzętem konferencyjnym, a także możliwość zorganizowania dedykowanych zajęć fitness oraz masaży w SPA w specjalnej cenie.
Wieczory panieńskie/kawalerskie
Wieczory panieńskie/kawalerskie
Czas spędzony w towarzystwie najbliższych przyjaciół dopełniony masażami i zabiegami relaksacyjnymi w SPA może być świetnym początkiem ostatniego przedmałżeńskiego wieczoru.
Dostęp do basenu, jacuzzi i kompleksu saun będzie dodatkowym atutem.

Masz własny pomysł? Chciałbyś ustalić szczegóły?

Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PR1ME Sp. z o.o. w celach promocyjnych i marketingowych.

Top