Zespół

Kamil Szostak

Trener personalny

Trener personalny

Jestem absolwentem AWF w Warszawie, od 14 lat pracuje w branży fitness, jako trener personalny, instruktor kulturystyki i aerobiku. Specjalizuję się w treningach fat burning, body building oraz funkcjonalnym. Charakteryzuje mnie pogoda ducha, wytrwałość i cierpliwość. Trening ze mną to codziennie coś nowego, a zarazem koncentracja i konsekwencja w osiągnięciu przez podopiecznego wyznaczonego celu.

„Nie trzeba być wielkim, żeby zacząć – trzeba zacząć, żeby być wielkim”.

Daria Łukowska

Trener personalny

Trener personalny

Magister fizjoterapii, licencjonowany dietetyk, trenerka personalna. W pracy z podopiecznymi nacisk kładzie na trening siłowy i funkcjonalny. Jako dietetyk nie kieruje się utartymi schematami, walcząc z mitami dotyczącymi żywienia. Głównie interesuje ją dietetyka kliniczna i dietetyka sportowa.

"Nie czekaj na idealny moment. Wybierz moment i spraw by stał się idealny!"

Przemysław Kantorowski

Trener personalny

Trener personalny

Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończył szkolenia i kursy z zakresu – instruktora kulturystyki, boksu, kettlebell, TRX, trenera personalnego oraz dietetyki i suplementacji. Posiada także certyfikat ukończenia kursu masażu klasycznego i leczniczego. Zakochany w sporcie od najmłodszych lat. Jego pasją są sztuki walki, w szczególności boks. Wierzy w to, że ćwiczenia mają sens tylko wtedy, gdy stanowią przyjemność i przełamują słabości. W swojej pracy kładzie nacisk na dobrą atmosferę, a przede wszystkim na efektywność treningu.

„Jeśli robisz to co kochasz nic nie może Cię powstrzymać”

Kamil Jakubowski

Trener personalny

Trener personalny

Absolwent finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, zawodowo zajmuje się jednak sportem i aktywnością fizyczną. Na co dzień realizuje się jako trener personalny. Praca z ludźmi i pomoc w przezwyciężaniu ich słabości są dla niego największą motywacją. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Pasjonuje się kalisteniką oraz street workout'em.

Aleksandra Adamczyk-Dworucha

Trener personalny

Trener personalny

Specjalizuje się w treningu redukującym tkankę tłuszczową ze szczególnym naciskiem na utrzymanie bądź zwiększenie masy mięśniowej, co jest niezbędne dla długotrwałych rezultatów bez „efektu jo-jo”. Dba o prawidłową postawę, technikę i funkcjonalność wykonywanych ćwiczeń. Jako trener personalny i dietetyk, zawsze stawia na długotrwałe rezultaty. Jej celem jest zaprogramowanie w podopiecznym nastawienia na zdrowie - fizyczne i psychiczne. Wypracowanie nowych nawyków w obszarach dotyczących odżywiania, aktywności fizycznej, równowagi emocjonalnej, czy radzenia sobie ze stresem, to gwarancja sukcesu w perspektywie długookresowej. Jest absolutnie pewna, że najlepsze efekty przynosi „dieta życia” w jej pierwotnym znaczeniu, czyli styl życia, odżywiania, sposób myślenia. Myśli bowiem wpływają na emocje, a emocje na ciało. Odwrotny kierunek też istnieje.

Zadbaj o ciało, a pozytywne emocje z tym związane wpłyną na Twoje myśli. Zadbaj o siebie – bądź szczęśliwy!

Szymon Michoński

Trener personalny

Trener personalny

Absolwent Polskiej Akademii Sportu, student fizjoterapii, masażysta, certyfikowany trener personalny. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat piłki nożnej, którą czynnie uprawia. W pracy opiera się na elementach treningu funkcjonalnego, siłowego oraz medycznego. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, zwracając uwagę przede wszystkim na zdrowie, bezpieczeństwo oraz dobrą atmosferę podczas zajęć. Największą motywacją jest dla niego możliwość pomocy w realizowaniu celów oraz treningowa satysfakcja podopiecznych.

Basia Klin

Instruktor aquafitness i aqua baby

Instruktor aquafitness i aqua baby

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Polonistyki . Od dzieciństwa związana z teatrem i rekreacją ruchową jako członek Teatru Pantomimy. Obecnie dyplomowany instruktor pływania niemowląt oraz instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aqua-fitness.Właściciel firmy AQUALEJDIS skupiających możliwe formy aktywności w wodzie ( aqua jump, aqua power, aqua pole ,aqua boxing, aqua babys, aqua cyckling ). Z zamiłowania płetwonurek, miłośniczka akrobatyki i pole dance.
Basia: ,,Moja praca wymaga kreatywności , wiedzy pedagogicznej oraz profesjonalizmu. Praca z rodzicami , którzy powierzają mi swoje pociechy wymaga zaufania. Wspólne sukcesy oraz uśmiechy podopiecznych to dla mnie satysfakcja .''

Karolina Śniadała

Instruktor pływania i aquafitness

Instruktor pływania i aquafitness

Aleksandra Muzyk

Instruktor pływania i aquafitness

Instruktor pływania i aquafitness

Julia Liszkiewicz

Instruktor pływania, fizjoterapeutka, masażystka

Instruktor pływania, fizjoterapeutka, masażystka

Studentka fizjoterapii na Warszawskim AWF. Woda i aktywność fizyczna to połączenie, które daje jej 100% satysfakcji. Pływanie stanowi nieodłączny element jej życia. Ukończyła kurs ratownika wodnego oraz instruktora pływania. Należy również do sekcji pływackiej WOPR-u "Barakuda"co pozwala jej na ciągłe doskonalenie umiejętności pływackich. Jest zdania, że każdy może nauczyć się pływać, wystarczy tylko odpowiednie podejście.

Michał Rojek

Instruktor pływania

Instruktor pływania

Agnieszka Tlaga

Instruktor pływania i Aqua BABY

Instruktor pływania i Aqua BABY

Anna Mishchenko

Instruktor fitness i aquafitness

Instruktor fitness i aquafitness

Martyna Cudak

Instruktor pływania, aquafitness i aqua baby

Instruktor pływania, aquafitness i aqua baby

Natalia Mukha

instruktor fitness i aquafitness

instruktor fitness i aquafitness

Agata Korczykowska

instruktor aquafitness

instruktor aquafitness

Beata Adamska

instruktor aquafitness

instruktor aquafitness

Absolwentka AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Instruktor pływania, aqua fitness, ratownik WOPR. Uśmiechnięta, z mnóstwem pozytywnej energii. Pasją Beaty są dalekie podróże.

Motto : „Nie zadowalaj się byciem przeciętną. Przeciętność jest tak samo blisko dna jak i szczytu.

Spotkaj się z trenerem personalnym

Twoja motywacja:
Czy jesteś osobą aktywną fizycznie?
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PR1ME spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji w celach korzystania z oferty tej spółki.*

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PR1ME spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji, w celach marketingowych.*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PR1ME spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.). Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałe(a)m poinformowany(a), iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych, jak również wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania, by zaprzestano ich przetwarzania.*

*pola wymagane do wysłania formularza

Top