Zespół

Kategoria:

Kamil Szostak

Trener personalny

Trener personalny

Jestem absolwentem AWF w Warszawie, od 14 lat pracuje w branży fitness, jako trener personalny, instruktor kulturystyki i aerobiku. Specjalizuję się w treningach fat burning, body building oraz funkcjonalnym. Charakteryzuje mnie pogoda ducha, wytrwałość i cierpliwość. Trening ze mną to codziennie coś nowego, a zarazem koncentracja i konsekwencja w osiągnięciu przez podopiecznego wyznaczonego celu.

„Nie trzeba być wielkim, żeby zacząć – trzeba zacząć, żeby być wielkim”.

Daria Łukowska

Trener personalny

Trener personalny

Magister fizjoterapii, licencjonowany dietetyk, trenerka personalna. W pracy z podopiecznymi nacisk kładzie na trening siłowy i funkcjonalny. Jako dietetyk nie kieruje się utartymi schematami, walcząc z mitami dotyczącymi żywienia. Głównie interesuje ją dietetyka kliniczna i dietetyka sportowa.

"Nie czekaj na idealny moment. Wybierz moment i spraw by stał się idealny!"

Przemysław Kantorowski

Trener personalny

Trener personalny

Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończył szkolenia i kursy z zakresu – instruktora kulturystyki, boksu, kettlebell, TRX, trenera personalnego oraz dietetyki i suplementacji. Posiada także certyfikat ukończenia kursu masażu klasycznego i leczniczego. Zakochany w sporcie od najmłodszych lat. Jego pasją są sztuki walki, w szczególności boks. Wierzy w to, że ćwiczenia mają sens tylko wtedy, gdy stanowią przyjemność i przełamują słabości. W swojej pracy kładzie nacisk na dobrą atmosferę, a przede wszystkim na efektywność treningu.

„Jeśli robisz to co kochasz nic nie może Cię powstrzymać”

Julita Pszczółka

trener personalny i instruktor fitness

trener personalny i instruktor fitness

Jestem absolwentką Polskiej Akademii Sportu, trenerką personalną i instruktorką fitness. Ukończyłam kilkanaście kursów z zakresu różnych metod treningowych oraz dietetyki. Jestem też współautorką bloga trenujnazdrowie.pl. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym z elementami treningu siłowego. Każdy trening dostosowuję do celów i możliwości moich podopiecznych, na pierwszym miejscu zawsze stawiając ich bezpieczeństwo i technikę wykonywania ćwiczeń. Moją największą motywacją jest uśmiech na twarzach trenujących ze mną osób oraz progres, który razem obserwujemy z dnia na dzień.

Aleksandra Adamczyk-Dworucha

Trener personalny

Trener personalny

Specjalizuje się w treningu redukującym tkankę tłuszczową ze szczególnym naciskiem na utrzymanie bądź zwiększenie masy mięśniowej, co jest niezbędne dla długotrwałych rezultatów bez „efektu jo-jo”. Dba o prawidłową postawę, technikę i funkcjonalność wykonywanych ćwiczeń. Jako trener personalny i dietetyk, zawsze stawia na długotrwałe rezultaty. Jej celem jest zaprogramowanie w podopiecznym nastawienia na zdrowie - fizyczne i psychiczne. Wypracowanie nowych nawyków w obszarach dotyczących odżywiania, aktywności fizycznej, równowagi emocjonalnej, czy radzenia sobie ze stresem, to gwarancja sukcesu w perspektywie długookresowej. Jest absolutnie pewna, że najlepsze efekty przynosi „dieta życia” w jej pierwotnym znaczeniu, czyli styl życia, odżywiania, sposób myślenia. Myśli bowiem wpływają na emocje, a emocje na ciało. Odwrotny kierunek też istnieje.

Zadbaj o ciało, a pozytywne emocje z tym związane wpłyną na Twoje myśli. Zadbaj o siebie – bądź szczęśliwy!

Basia Baranowska

Instruktor fitness

Instruktor fitness

Charyzmatyczna i kreatywna, zarażająca pozytywną energią i chęcią działania. Instruktor Fitness, Trener Personalny, propagująca racjonalny tryb życia. Ukierunkowana na trening funkcjonalny, rozwijająca się w kierunku yogi i mindfulness. Poza salą fitness miłośniczka podróży i sportów ekstremalnych. W swojej pracy, z zaangażowaniem i pasją pomaga realizować ustalone przez klientów cele oraz świadomość własnego ciała i ducha.

Anna Soliwoda

dietetyk i instruktor fitness

dietetyk i instruktor fitness

Dietetyczka, instruktor Aqua Cycling, miłośniczka zdrowego stylu życia. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności, specjalizacja dietetyka. Posiada ponad 4 letnie doświadczenie w zakresie indywidualnego poradnictwa żywieniowego, układaniu spersonalizowanych planów żywieniowych, edukacji żywieniowej i prowadzeniu szkoleń o tematyce żywieniowej. Ania współpracuje również z cateringiem dietetycznym. Jak sama mówi - kolejnym nieodłącznym elementem jej życia jest aktywność fizyczna. Na co dzień prowadzi treningi personalne oraz zajęcia Aqua Cycling.

Natalia Mukha

instruktor fitness

instruktor fitness

Agata Korczykowska

instruktor fitness

instruktor fitness

Beata Adamska

Instruktor Fitness

Instruktor Fitness

Absolwentka AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Instruktor pływania, aqua fitness, ratownik WOPR. Uśmiechnięta, z mnóstwem pozytywnej energii. Pasją Beaty są dalekie podróże.

Motto : „Nie zadowalaj się byciem przeciętną. Przeciętność jest tak samo blisko dna jak i szczytu.

Agnieszka Kobus

Instruktor fitness

Instruktor fitness

Instruktor programu SCHWINN Cycling (SILVER LEVEL). Od najmłodszych lat związana ze sportem. Zaczęło się od siatkówki, którą trenuje do chwili obecnej. Oprócz prowadzenia zajęć Cycling uzupełnia swoje treningi o CrossFit. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach dbając o swój ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności. Jako osoba, dla której sport to sposób na życie z zaangażowaniem i ogromną energią pomaga klientom w realizacji postawionych sobie celów, wywołując przy tym ich uśmiech oraz wyciskając z nich siódme poty podczas treningu. Najwięcej satysfakcji daje jej zadowolenie klientów po skończonym treningu.

Spotkaj się z trenerem personalnym

Twoja motywacja:
Czy jesteś osobą aktywną fizycznie?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PR1ME Sp. z o.o. w celach promocyjnych i marketingowych.*

*pola wymagane do wysłania formularza

Top