Chcesz zadbać o własną sylwetkę? Dlaczego warto zdecydować się na pomoc trenera personalnego?

trening personalny żoliborz

Marzysz o szczupłej sylwetce, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może już próbowałaś/eś różnych ćwiczeń, czy diet, ale bez żadnych efektów? W obu przypadkach warto zdecydować się na trening personalny dostosowany do Twoich możliwości i preferencji. Dzięki indywidualnie dobranym ćwiczeniom droga do szczupłej sylwetki będzie znacznie prostsza!

Dlaczego warto zdecydować się na pomoc trenera personalnego?

Warto dbać o szczupłą sylwetkę, ponieważ ma to wpływ nie tylko na to, jak czujesz się we własnym ciele. Nadwaga i otyłość zwiększają ryzyko zaburzeń gospodarki lipidowej, chorób sercowo-naczyniowych, cukrzycy typu drugiego oraz innych problemów zdrowotnych.

Tu pojawia się pytanie o to, jak zadbać o własną sylwetkę? Źle zaplanowany trening może wiązać się nie tylko z brakiem efektów, ale i większym ryzykiem kontuzji. Aby ich uniknąć, warto zwrócić się do specjalisty, który przygotuje trening personalny.

Trener personalny to osoba, która ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu powie Ci, od czego powinieneś zacząć drogę do wymarzonej sylwetki. Ułoży plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości i preferencji, a także będzie monitorował Twoje postępy. Na bieżąco odpowie na wszelkie pytania, które Cię nurtują. Poza tym zmotywuje do działania, gdy dopadnie Cię kryzys.

Gdzie znajdziesz trenera personalnego, który pomoże Ci zadbać o własną sylwetkę? Zapraszamy Cię do naszej siłowni z basenem na Żoliborzu. W jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się szczupłą sylwetką i lepszym samopoczuciem. Od zespołu doświadczonych trenerów personalnych przez nowocześnie wyposażone sale fitness, basen i saunę po usługi rekreacyjne.

Po intensywnym treningu z trenerem personalnym będziesz mógł zrelaksować się w saunie lub basenie. Poza tym oferujemy zajęcia z jogi, czy bodyart a także masaże, czyli coś dla ciała i ducha.