Nie rezygnuj z aktywności zimą!

zajęcia fitness żoliborz

Aktywność fizyczna zimą to możliwość zachowania formy osiągniętej w cieplejszych miesiącach. Nie warto tracić tego, co wypracowano ciężkimi treningami od wiosny do jesieni. Zima jest też idealną porą na budowanie formy. Czas spędzony na zimowych ćwiczeniach w studiu fitness zaprocentuje wiosną i latem. Kiedy nadejdą cieplejsze dni, będzie można pochwalić się ładną sylwetką. Warto wiedzieć, że uprawianie sportu w czasie zimowym to również wzmocnienie odporności organizmu. Osoby aktywne fizycznie są mniej narażone na różne choroby. Ruch zimą to gwarancja endorfin oraz świetnego samopoczucia w chłodne i pochmurne dni. Nie warto z tego rezygnować.

Gdzie ćwiczyć zimą?

Uprawianie sportu w domu nie jest łatwe, z uwagi na utrudnienia lokalowe i sprzętowe. Warto więc zainteresować się ofertą dobrych klubów fitness w miejscu zamieszkania. Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą zapoznać się z tym, co oferuje studio fitness na Żoliborzu. Studio PR1ME zachęca do regularnych wizyt, aby wzmocnić ciało i ducha, szczególnie w okresie zimowym. Warto zaznaczyć, że dobry klub fitness powinien oferować możliwość ćwiczeń indywidualnych i grupowych.

Zajęcia indywidualne w klubie fitness

W okresie zimowym nie wszystkie treningi będą możliwe do zrealizowania na zewnątrz. Można je natomiast wykonać w studiu fitness. Osoby dotychczas ćwiczące na zewnętrznych siłowniach, podobne treningi mogą zrealizować w klubie. W naszym studio fitness na Żoliborzu znajdziesz sprzęty, które pozwolą Ci przeprowadzić solidny trening. Można również skorzystać z opieki trenera personalnego na siłowni.

Zajęcia grupowe w klubie fitness 

W ramach zajęć grupowych można wybrać treningi gromadzące osoby o różnym poziomie zaawansowania i w każdym wieku. W studiu PR1ME dostępne są zarówno ćwiczenia intensywne, jak i spokojne. Do tych pierwszych można zaliczyć trening funkcjonalny, łączący ćwiczenia aerobowe i wzmacniające. Zajęcia spokojniejsze to JOGA czy ZDROWY KRĘGOSŁUP. Osoby lubiące basen również mogą skorzystać z grupowych ćwiczeń o różnych poziomach intensywności. To oczywiście nie jedyne zajęcia dostępne w naszej ofercie.

Smog, śnieg i oblodzenie mogą skutecznie zniechęcić do aktywności na zewnątrz. Przyjdź do naszego studia fitness na Żoliborzu, by nastroić się pozytywną energią!