Ferie w Warszawie – zapraszamy na basen!

zajęcia na basenie dla dzieci

Ferie zimowe dla woj. mazowieckiego w 2023 roku rozpoczynają się 13 lutego i potrwają do 26 lutego. Warto zaplanować dla dziecka na ten czas wiele aktywności, aby zapobiec nudzie i zagwarantować odpowiednią dawkę ruchu. Dobrym pomysłem jest wizyta na basenie.

Zajęcia na basenie dla dzieci są doskonałą atrakcją, dzięki której możesz zadbać o aktywność fizyczną swojej pociechy, a jednocześnie dostarczyć mu odpowiednią dawkę rozrywki. Basen daje wiele możliwości: umożliwia aktywność fizyczną, ale także fantastyczną zabawę. Nie ma znaczenia, czy Twoje dziecka umie pływać, pod okiem instruktora może się tego nauczyć!

Zajęcia na basenie dla dzieci

Jesteś z Warszawy lub okolic? Wspaniale! Możesz wybrać się wraz z dzieckiem na basen w Warszawie, gdzie czeka moc atrakcji. Oferta zajęć obejmuje ćwiczenia o różnej intensywności, dla dzieci doskonale umiejących pływać, jak i dopiero rozpoczynających przygodę z tym sportem.

Na basenie zostały przygotowane zajęcia dla dzieci powyżej 3. roku życia. Dziecko może obeznać się z wodą, przyzwyczaić do tej wyjątkowej i naturalnej dla niego aktywności fizycznej. Udając się wraz z dzieckiem na basen możesz zacieśnić wzajemne relacje.

Dla dzieci zostały przygotowane grupowe lub indywidualne lekcje pływania od podstaw lub umożliwiające rozwój już posiadanych umiejętności.

Nie masz pomysłu na aktywność dla dziecka? Postaw na basen!

Czasem rodzicom zaczyna brakować pomysłów, jak urozmaicić dzieciom czas w trakcie ferii zimowych. Mieszkańcy województwa mazowieckiego nie mają łatwego i bliskiego dostępu do prawdziwych stoków narciarskich. Alternatywą są muzea, kino, parki trampolin. Gdy jednak to się znudzi, warto wybrać się na basen, gdzie przez kilka godzin dziecko może liczyć na wodne szaleństwo. Zapraszamy na ferie zimowe do PR1ME, gdzie dziecko będzie miało urozmaicony czas zarówno na basenie, jak i w sali fitness.