Zajęcia na basenie dla dzieci w PR1ME

zajecia na basenie dla dzieci

Zajęcia na basenie dla dzieci cieszą się ogromną popularnością, dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie PR1ME. Nasz klub fitness oferuje szeroką gamę aktywności dla najmłodszych.

Zajęcia na basenie dostępne są dla różnych grup wiekowych, już od 3. roku życia, z podziałem na kategorie obejmujące różne umiejętności pływackie.

Aqua Junior, czyli zajęcia na basenie dla dzieci na 4 poziomach zaawansowania

Przygotowaliśmy kursy dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z pływaniem lub chcą doskonalić już posiadane umiejętności. Obejmują spotkania raz w tygodniu. Zajęcia uczą pływania na brzuchu oraz plecach. Obejmują bezpieczne skakanie do wody, pływanie pod wodą oraz nurkowanie.

Zajęcia na basenie dla dzieci odbywają się w grupach ok. 6-osobowych, przeplatane są elementami zabawy, co zwiększa atrakcyjność kursu. Dzieci znajdują się pod opieką wykwalifikowanego instruktora.

W zależności od stopnia zaawansowania grupy, zajęcia trwają od 30 do 45 minut.

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia na basenie?

  • Basen pozytywnie wpływa na rozwój ruchowy i zdrowie dziecka – kontakt z wodą wyrabia zmysł równowagi, reguluje napięcie mięśni, a także wspomaga rozwój układu ruchu.
  • Aktywność w wodzie koryguje krzywizny kręgosłupa, dba o prawidłową postawę ciała.
  • Woda działa profilaktycznie przeciw otyłości i nadwadze.
  • Na basenie można zbudować wytrzymałość mięśni, zwiększyć wydolność płuc i wzmocnić odporność.

Zajęcia na basenie dla dzieci realizowane przez klub PR1ME są fantastyczną formą aktywności odbywającą się pod okiem doświadczonego instruktora. Zapraszamy!