SPA – jak zabiegi wpłyną na Twoje ciało i samopoczucie

spa warszawa

Regularne wykonywanie zabiegów SPA, szczególnie po dużym wysiłku fizycznym, wpływa pozytywnie zarówno na ciało, jak i samopoczucie. Relaks należy się każdemu, tak samo jak odrobina przyjemności.

Zabiegi SPA na Żoliborzu są fantastycznym wyborem dla każdego, kto chce zadbać o piękny wygląd swojego ciała, odprężyć się i zrelaksować. Proponujemy przede wszystkim masaże wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów.

SPA w trosce o zdrowie i piękny wygląd ciała

Odnowa biologiczna i relaks, jakich są w stanie dostarczyć zabiegi SPA, wpływają bardzo pozytywnie na wiele aspektów w obrębie organizmu. Można pozbyć się codziennego stresu, napięcia, ujędrnić ciało. W tym zdecydowanie pomogą profesjonalne masaże. Są odpowiednim wyborem przy obolałych, napiętych plecach. Pozwalają uwolnić ciało od zmęczenia. Pobudzają układ krwionośny i limfatyczny, odżywiają stawy i wspomagają produkcję serotoniny, czyli hormonu szczęścia.

Po masażach w naszym Centrum Fitness & Wellness poczujesz odprężenie i pełną regenerację ciała.

Sauna jako dopełnienie rytuału SPA

Pełna regeneracja organizmu, szczególnie po wysiłku, może nastąpić jedynie po skorzystaniu z sauny. W klubie PR1ME w Warszawie na Żoliborzu masz do wyboru saunę fińską (niska wilgotność, wysoka temperatura) oraz na podczerwień (temperatura do 50 stopni Celsjusza).

Korzystając z sauny, można oczyścić organizm z toksyn, pozbyć się napięć, bólów mięśni i stawów, zwiększyć wydolność organizmu.

Najlepsze SPA na Żoliborzu? Tylko w PR1ME!

Osoby trenujące w szczególny sposób powinny zadbać o regenerację mięśni oraz stawów, a w tym pomogą zabiegi SPA na Żoliborzu. Warto traktować swoje ciało jak świątynię, poddawać się profesjonalnym zabiegom relaksacyjnym. Masaże klasyczne w połączeniu z sauną przynoszą ulgę dla ciała poddawanemu niemałemu wysiłkowi w sali fitness czy na siłowni.

Regularne korzystanie z zabiegów SPA sprawia, że ciało jest zrelaksowane, odprężone i pozbawione napięć.