Aqua Baby i Aqua Junior

AQUA BABY

Program zajęć opiera się na budowaniu pozytywnych odruchów i reakcji dzieci w wodzie. Zajęcia prowadzone w kameralnych grupach w przystosowanym basenie. Podczas zajęć niemowlakom towarzyszą rodzice. Poprzez wspólne uczestnictwo wzmacnia się więź między Tobą a Twoim dzieckiem! Zajęcia podzielone na dwie grupy wiekowe: 4-12 miesięcy oraz 13-36 miesięcy.

Zapisy na zajęcia w czerwcu 2023 zostały uruchomione.

Czas trwania: 30 min

Kursy AQUA JUNIOR

Zajęcia na kilku poziomach zaawansowania dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem lub kontynuują naukę po zajęciach AQUA BABY. Kurs to spotkania co tydzień przez cały semestr.

Formuła zajęć opiera się na nauce pływania na brzuchu i plecach. Dzieci również uczą się bezpiecznego skakania do wody, pływania pod wodą jak i nurkowania do samego dna basenu. Zajęcia prowadzone są w 6-osobowych grupach. Nauka przeplatana zabawą
w wodzie zwiększa atrakcyjność zajęć
i zapewnia ich ciekawą treść. Wszystko pod okiem instruktora, który dba
o bezpieczeństwo i komfort dzieci

Czas trwania: 30/45 min

AQUA JUNIOR OPEN

Kontynuacja zajęć Aqua Baby
w otwartych grupach. Zajęcia są również możliwością odrobienia nieobecności na kursie AQUA JUNIOR. Formuła zajęć opiera się na doskonaleniu techniki pływania. Dzieci również uczą się pływania pod wodą jak i nurkowania do samego dna basenu. Zajęcia prowadzone są w 6-osobowych grupach, elementy nauki przeplatane są zabawami w wodzie – co zwiększa atrakcyjność zajęć i zapewnia ich ciekawą treść. Nauka odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora.

Czas trwania: 30 min

Chcesz się umówić na zajęcia? Pozostaw kontakt i oddzwonimy

logo3 1 1024x421 - Aqua Baby i Aqua Junior

zapisz się na zajęcia