Zajęcia aqua fitness

Zajęcia w przestronnym basenie wprowadzą Cię w pozytywny nastrój każdego dnia i dodadzą mnóstwa energii. Rano czy wieczorem- każda pora na trening jest dobra. Wskakuj w strój kąpielowy i bądź fit, bo spalone kalorie to tylko skutek uboczny naszego wodnego treningu!

Szeroka oferta zajęć grupowych

Intensywny trening? Czy głębokie odprężenie? Dołącz do nas na zajęciach w sali fitness i poczuj energię do codziennych działań! Joga, zdrowy kręgosłup, salsation® lub trening wzmacniający – to tylko kilka z dostępnych opcji, sprawdź wszystkie w grafiku zajęć.

Siłownia dopasowana do Twoich możliwości

Intensywny wysiłek na siłowni – z nami to zawsze możliwe. Trenuj samodzielnie w komfortowych warunkach i korzystaj ze strefy cardio i maszyn. Gdy nie masz pomysłu lub doświadczenia w treningu- zgłoś się do nas, by ćwiczyć pod okiem profesjonalistów.

Nauka pływania dla każdego

Doszlifowanie umiejętności czy praca od podstaw? Nasi instruktorzy pływania pomogą Ci ze wszystkim, byś bez trudu złapał oddech w każdych warunkach wodnych, bez względu na swój wiek i poziom umiejętności.

Odprężenie po ciężkim dniu

Po intensywnym treningu śmiało odetchnij się na tarasie pełnym słońca lub odpocznij w strefie relaksu. Do dyspozycji masz odosobniony pokój z leżakami i dostęp do gorącej sauny. Pamiętaj- regeneracja to podstawa po wysiłku fizycznym i psychicznym.

Centrum informacji

W naszej recepcji dowiesz się wszystkich interesujących Cię szczegółów na temat klubu, porozmawiasz z opiekunem klienta i wspólnie dopasujecie ofertę idealną dla Ciebie. Napoje, wodę, batony proteinowe i pieluszki do pływania dla najmłodszych dzieci również znajdziesz w tym miejscu.

Poznaj nas

PR1ME to kluby fitness & wellness klasy premium oferujący dostęp do siłowni, zajęć fitness w sali i na basenie, w strefie saun. Oferujemy indywidualne lekcje pływania, treningi personalne fizjoterapię oraz bogatą ofertę masaży i zabiegów.

zajęcia fitness dla kobiet
trening na sali fitness
fitness dla kobiet

Dla małych i tych jeszcze mniejszych

W naszym klubie każdy jest mile widziany, nawet ten najmłodszy. Oswajanie z wodą i rozwijanie pozytywnych odruchów w wodzie przy jednoczesnym tworzeniu więzi z rówieśnikiem pomaga w budowaniu odporności i polepsza koordynację ruchową dziecka w każdym wieku.

Aqua Baby

zajęcia dla niemowląt i dzieci między 3. miesiącem a 3. rokiem życia. Formuła zajęć opiera się na budowaniu pozytywnych odruchów i reakcji w wodzie. Zajęcia prowadzone w kameralnych grupach w przystosowanym basenie. Poprzez wspólne uczestnictwo wzmacnia się więź między Tobą a Twoim dzieckiem!

Dowiedz się więcej

Aqua Junior

Zajęcia dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 4-6 i 6-8 lat. Formuła zajęć opiera się na nauce pływania na brzuchu i plecach. Dzieci również uczą się bezpiecznego skakania do wody, pływania pod wodą, jak i nurkowania do samego dna basenu. Zajęcia prowadzone są w grupach kilkuosobowych, elementy nauki są przeplatane z zabawami w wodzie, co zwiększa atrakcyjność zajęć i zapewnia ich ciekawą treść. Wszystko pod okiem doświadczonego instruktora, który dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci.

Dowiedz się więcej

Zajęcia grupowe

Oferujemy szeroką gamę zróżnicowanych zajęć fitness w sali jak i na basenie. Zapewniamy wykwalifikowaną oraz stale rozwijającą się kadrę.

AQUA BOXING

Boks w wodzie. Ćwiczenia wzmacniające całe ciało i rozwijające szybkość, siłę, koordynację i wytrzymałość.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AQUA CYCLING

Trening cardio w basenie, na każdym poziomie zaawansowania.. Energetyczne ćwiczenia aerobowe na rowerkach stacjonarnych, pozwalające satysfakcjonująco spalić kalorie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AQUA POWER

Energiczne zajęcia w wodzie z użyciem różnorodnych przyrządów. Połączenie ćwiczeń aerobowych z kształtującymi siłę i wytrzymałość mięśniową.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AQUA FIT

Zajęcia fitness w wodzie przy umiarkowanym tempie muzyki. Wpływają na poprawę wytrzymałości organizmu, siły, równowagi i koordynacji ruchowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AQUA DANCE

Taniec w wodzie, połączony z ćwiczeniami oraz dynamiczną muzyką. Zajęcia dla tych, którzy kochają tańczyć i chcą w przyjemny sposób spędzić czas.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AQUA BABY

Zajęcia dzieci od 3 do 24 msc życia prowadzone w kameralnych grupach w specjalnie przystosowanym basenie. Podczas zajęć niemowlakom towarzyszą rodzice.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia mające na celu profilaktykę zdrowego kręgosłupa, połączenie ćwiczeń wzmacniających mięśnie głębokie i mięśnie posturalne, stretchingu i ćwiczeń oddechowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

JOGA

Zajęcia łączące elementy ćwiczeń wzmacniających, stretchingu, klasycznych technik oddechu, umożliwiające lepsze poznanie siebie, dążenie do harmonii i wyciszenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PILATES

Zajęcia wzmacniające mięśnie głębokie. Naucza utrzymania prawidłowej postawy. Dzięki ćwiczeniom wzrasta świadomość ruchu i koordynacja.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

STRETCHING

Ćwiczenia rozciągające mięśnie, powięzi i inne partie ciała. Wspierają lepszy zakres ruchu, zmniejszają napięcie mięśniowe, zwiększają elastyczność mięśni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

TRENING FUNKCJONALNY

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, zawierające elementy treningu wzmacniającego, dynamicznych interwałów, poprawiający sylwetkę i ogólną kondycję.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SALSATION®

Trening taneczny na sali fitness niosący radość z połączenia tańca i ruchu. Opiera się na muzykalności, lirycznej ekspresji oraz treningu funkcjonalnym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
zajęcia trening dla seniorów

Treningi dopasowane
do Ciebie

Nasza kadra trenerska to profesjonalne podejście do
treningu, dietetyki, odnowy biologicznej i regeneracji.
Innowacyjne formy treningu funkcjonalnego prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę trenerską i instruktorską. Kompleksowa realizacja założonego celu treningowego naszych klubowiczów.

Doświadczenia Klientów

Chodziłem z synem na zajęcia Aqua Baby, od kiedy skończył 3 miesiące. Zawsze bardzo profesjonalne animacje, różnorodne ćwiczenia. Cierpliwość i indywidualne podejście do uczestników. Zajęcia były bardzo urozmaicone. Dzieci robiły ogromne postępy i z każdym spotkaniem sprawiało to większa radość! Bezcenne były 3h drzemki syna po każdych takich sobotnio-porannych zajęciach! Polecam zdecydowanie.
Dominik
Klient Aqua baby
Uczęszczamy na zajęcia Aqua Baby od 4 lat, nieprzerwalnie, odkąd córka skończyła 3 miesiące, co tydzień, bez przerwy. Dlaczego? Bo to najlepsze miejsce dla malucha, rewelacyjne warunki, kameralny basen gdzie dziecko się nie rozprasza, cieplutka woda, tylko my - grupa i instruktor/ka, najlepsi na świecie. P. Basia ma niesamowite podejście do dzieci, dzięki niej córka pływa jakby to był jej żywioł. Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking, miła obsługa, ręczniki i szatnia przystosowana dla najmłodszych. Wyróżnia ich to, że karnet można realizować w dowolnym momencie, nie trzeba trzymać się harmonogramu. Już nie możemy doczekać się wznowienia zajęć 🙂 Pozdrawiamy 🙂
Katarzyna
Klientka korzystająca z zajęć Aqua Baby
Bardzo dobra atmosfera, cicho i co najważniejsze bez tłoku. Oddzielna, kameralna sala do fitnessu z bogatą ofertą zajęć. Profesjonalne i sympatyczne instruktorki.
Anna
Klientka uczęszczająca na zajęcia fitness
Polecam serdecznie klub Pr1me na Grzybowskiej: świetna atmosfera, duży wybór zajęć i treningi personalne skrojone na miarę potrzeb każdej klubowiczki.
Ilona
Klientka uczęszczająca na zajęcia fitness oraz korzystająca z treningów personalnych
Klub z świetną atmosferą, przyjaznymi klientami i obsługą oraz zawodową kadrą trenerską.
Michał
Klient korzystający z treningu personalnego
Jest to klub w którym panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Instruktorki pełne zaangażowania i profesjonalne zajęcia. Polecam wszystkim ten klub! Jak raz wejdziesz to pozostaniesz w nim na długo.
Ela
Klientka korzystająca z zajęć grupowych
Świetne miejsce, bardzo miła obsługa i doskonali trenerzy. Polecam zwłaszcza zajęcia na basenie.
Ewelina
Klientka korzystająca z zajęć grupowych
PR1ME to klub sportowy, w którym znajduje się siłownia i basen w którym odbywają się zajęcia na rowerkach, taniec w wodzie, a zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy. Zajęcia prowadzone są bardzo interesująco, instruktorzy zawsze z uśmiechem na twarzy, co sprzyja miłej atmosferze. Na zajęcia przychodzą osoby z którymi zawiązują się przyjaźnie. Polecam to miejsce na pewno nikt nie będzie tego żałował, a zdobędzie dużo siły, zdrowia i radości.
Elżbieta Z
Klientka korzystająca z zajęć grupowych
Klub ma serce! Jest świetnie i nie mogę się doczekać powrotu na zajęcia!
Beata
Klientka korzystająca z zajęć grupowych
Pr1me is a great option for expats. Good facilities and great fitness teachers always ready to help in english. The location in Zoliborz has a beautiful pool and sauna facilities. Absolutely recommend a visit
Filipa
Klientka korzystająca z zajęć grupowych
Na początku chcesz lepiej wyglądać. Ale potem ważniejsza się okazuje sama droga do tego - ćwiczenia fizyczne, lepsze jedzenie, sen, samozaparcie i dobre słowa od trenerów. W Pr1me dostawałem to wszystko i o wiele więcej. To nic, że schudłem, bardziej się podobam sam sobie czy jestem silniejszy i zdrowszy. Cieszyło mnie to, że dostawałem w kość od swojego trenera, innych trenerów i ich podopiecznych znałem, a dziewczyny w recepcji uśmiechały się za każdym razem, jak na miękkich nogach kończysz trening. Jak już coś robić, to lepiej robić to dobrze. Mając własną motywację, u nich dostaniesz całą resztę.
Tomasz Kardyś VP, Binary Water sp. z o.o.
Klient korzystający z treningu personalnego
Jeśli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z treningów personalnych, moja odpowiedź brzmi: zdecydowanie warto, a nawet trzeba jeśli tylko fundusze na to pozwalają. Dlaczego? Dla mnie taki trening to ogromny kop motywacyjny, wiem że samej byłoby mi ciężko się zmobilizować do systematycznych treningów. Dzięki trenerowi ćwiczenia są efektywniejsze, ponieważ dostosowuje je do mojego aktualnego poziomu zaawansowania. Trening jest dosłownie „uszyty na miarę”, moje postępy stale monitorowane i z każdym treningiem podkręcane. To mój trener widzi więcej i wierzy, że coś mogę wykonać, nawet kiedy ja sama mam wątpliwości i rzucam komentarz, że przecież tego nie dam rady. A potem z wielką satysfakcją wykonuje dane ćwiczenie, bo jednak się dało 😉 Mam nadzieję, że już niebawem znów będzie można wrócić na siłownię i do wspólnych treningów. Chcę powtórzyć to, co już kiedyś osiągnęłam z moim trenerem, w pół roku zrzuciłam 20 kg, poprawiłam wydolność i siłę mięśni. Jeśli wtedy było to możliwe, to teraz też musi! Wiem, że dzięki wsparciu mojego trenera osiągnę to, co zaplanowałam.
Karolina Kupis
Klientka korzystająca z treningu personalnego
I have trained in Pr1me for a couple of years and have been very happy with the facilities and the trainers. They have a good understanding of how to help people achieve their fitness goals and to push them beyond those goals. They also have helped me with rehabilitation after an injury. I can recommend personal training at Pr1me without reservation.
Will Glass, American School of Warsaw
Klient korzystający z treningu personalnego
I joined this gym more then 2 years ago, and decided to use the services of the personal trainer. I am very happy to have been trained by very knowledgeable and considered personal coach. We have made excellent progress on all levels of my physical strength: legs, core muscles, back, all sort of arm muscles. Also, this has helped me to recover my mental health after a stressful day as well. The Personal Trainer has always tried to customised the training sessions to my capabilities & needs. When I had back problems from the office work, we did exercise the lower back, when I had problems with my heel, he made sure that I am strengthening my knee and calf muscles. Also, the trainer has a very good energy, thus, He truly pushes me to train intensely when I am tired, thus, at the end of the training taking away the fatigue. I am extremely happy & thankful customer of the gym and my personal trainer and can only recommend to other people to experience themselves the physical & mental health benefits when exercising under the wise guidance of knowledgeable and compassionate training expert.
Inese Purmale, Senior ICT Program & Project Manager, Frontex
Klientka korzystająca z treningu personalnego
Miałam przyjemność skorzystać z masażu, który wykonywała Pani Alicja. Pierwszy raz w życiu poczułam się wyjątkowo zaopiekowana i mogłam się odprężyć, ponieważ masaż był doskonale dostosowany do moich potrzeb dolegliwości i był skupiony na bolesnych miejscach. Za każdym razem usługa wykonywana jest ja najwyższym poziomie, a oprócz tego dostaje wskazówki jak mam dbać o swoje plecy na codzień. Alicja to bardzo profesjonalna, doświadczona i przesympatyczna masażystka, z którą można przyjemnie pogadać o wszystkim i oderwać się od codzienności. Jest ogromnie zaangażowana w swoją pracę, wykonuje ja z pasją i widać, że bardzo to lubi. Z przyjemnością będę wracać i korzystać z jej masażu. Polecam Alicję wszystkim którzy, potrzebują pomocy przy dolegliwościach związanych z bólem pleców i przy okazji chcą doznać głębokiego relaksu czując się bardzo komfortowo.
Marlena
Klientka korzystająca z zabiegów SPA
Piękne widoki, cudowna atmosfera, masaż na najwyższym poziomie. Wspaniałe doznanie, moje ciało było całkowicie zrelaksowane, odpocząłem psychicznie. Polecam panią Alicję, potrafi zadbać o najmniejsze szczegóły i zna się na rzeczy, czuć, że to jej pasja!
Dawid
Klient korzystający z zabiegów SPA

Członkostwo

Oferujemy różnorodne formy członkostwa w zależności od czasu trwania karnetu, godzin korzystania z klubu, typu usług które świadczymy. Umożliwiamy zakup pakietów wejść i zajęć. Nasza standardowa oferta jest każdorazowo dopasowywana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Pakiet OPEN

od 349

Pakiet OPEN jest stworzony z myślą o osobach, które nie lubią być ograniczone godzinami uczęszczania do klubu. Jeżeli Twój plan dnia jest elastyczny i często nieprzewidywalny, jest to odpowiednia opcja dla Ciebie. W ramach karnetu korzystasz z klubu codziennie w godzinach jego otwarcia.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas! Nasi konsultanci chętnie udzielą Ci pomocy i pomogą dopasować odpowiedni wariant karnetu dla Ciebie, Twojej rodziny czy znajomych.