Lekcje pływania

Lekcje pływania

Basen to świetny pomysł na spędzenie czasu. Taka forma rekreacji jest nie tylko bardzo zdrowa, ale daje też dużo pozytywnej energii i satysfakcji. Najważniejsze, że na naukę pływania nigdy nie jest za późno, ani… za wcześnie.

Od czego zacząć naukę pływania?

Oczywiście od wyboru odpowiedniej pływalni z ofertą skierowaną do wszystkich zainteresowanych. Zajęcia powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb, zależnie od wieku i posiadanych umiejętności. Lekcje pływania w Warszawie w klubie PR1ME pomogą spełnić oczekiwania i dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń. Wszystko to dzięki profesjonalnie wyposażonej strefie basenowej oraz wykwalifikowanej kadrze instruktorów. Zajęcia skierowane są do każdej grupy wiekowej, a ich terminy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Rectangle 9 - Lekcje pływania
lekcje plywania 1024x683 - Lekcje pływania

Oswajanie z wodą

Jezioro, rzeka i morze to dobry pomysł na wakacje, jednak to basen jest najlepszym miejscem do nauki pływania. Lekcje pływania w Warszawie pozwolą na zgłębienie tej umiejętności spokojnie, bez stresu i we własnym, indywidualnym tempie. Instruktorzy są ludźmi z pasją, zaangażowaniem i wieloletnim doświadczeniem. Oprócz prowadzenia zajęć, służą też pomocą i wsparciem.

Zajęcia dla najmłodszych

Lekcje pływania w Warszawie mogą zacząć już najmłodsi. Rodzice mogą bez obaw powierzyć swoje dzieci opiece instruktora, a w tym czasie skorzystać z innych aktywności w naszym klubie fitness. Program zajęć dla dzieci pomoże zacząć pływanie od podstaw, jak też udoskonalić dotychczasowe umiejętności. Trening poprzez dostosowaną do wieku zabawę jest kluczem do sukcesu! Już podczas pierwszych, trwających 45 minut zajęć maluch może nauczyć się bardzo wiele.

Basen przyjazny seniorowi

Pływanie na basenie to duża porcja zdrowia oraz zastrzyk pozytywnej energii dla wszystkich, bez względu na wiek. Lekcje pływania w Warszawie to oferta skierowana również do każdego aktywnego seniora. Liczą się tylko chęci, bo o resztę zatroszczą się instruktorzy. Przy ich wsparciu i pozytywnym podejściu do każdego podopiecznego, nauka pływania będzie przyjemnym sposobem spędzenia wolnego czasu.

Chcesz się umówić na zajęcia? Pozostaw kontakt i oddzwonimy