Usługi rekreacyjne

Klub fitness to nie tylko siłownia i miejsce przeznaczone do ćwiczeń. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy przestrzeń, gdzie oprócz treningu, znajdziesz także odpoczynek i wyciszenie. Nasze usługi zostały przygotowane w taki sposób, by zapewnić Ci najwyższy poziom odprężenia i relaksu. Z pewnością przypadnie Ci do gustu SPA lub masaż.
Wszystkie usługi rekreacyjne, świadczone są przez specjalnie wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

SPA, czyli spokój i odprężenie

Zabiegi w SPA to niewątpliwie doskonały sposób na przyjemne spędzenie popołudnia lub na ukojenie ciała po treningu. Niezależnie od tego, czy wytrwale ćwiczysz, czy chcesz się raz na jakiś czas zrelaksować, oferowane przez nas usługi rekreacyjne pozwolą Ci się przenieść do świata zapewniającego odpoczynek i spokój. W naszym SPA na Żoliborzu w Warszawie pomożemy Ci się zregenerować i wypocząć w kameralnej atmosferze.

Masaż, który ukoi Twoje ciało

Profesjonalny masaż ma wiele dobroczynnych właściwości zdrowotnych. Nasi masażyści pozwolą Ci się odprężyć i pozbyć różnych napięć mięśniowych. Zabieg ten będzie doskonały niezależnie od tego, czy chcesz się zrelaksować, czy też potrzebujesz regeneracji po treningu.
Oprócz szerokiej oferty oferowanej przez nasze SPA, siłownię i basen, w naszym kameralnym klubie fitness znajdziesz także inne usługi rekreacyjne, które pozwolą Ci zregenerować siły, oderwać się od trudów dnia codziennego i nabrać nowych sił witalnych. Z pewnością będą stanowiły chwilową odskocznię od codziennych spraw oraz mogą być także doskonałym prezentem dla Ciebie lub innej wybranej osoby.

Chcesz umówić się na wizytę? Pozostaw kontakt i oddzwonimy

indywidualna nauka pływania

fizjoterapia / masaż

sauny