Zajęcia sportowe

Zajęcia w grupie są doskonałym sposobem na zmotywowanie się do ćwiczeń! Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz czy też uczęszczałeś na zajęcia wcześniej – w naszej ofercie znajdziesz trening na każdym poziomie, niezależnie od umiejętności.

Pozostaje pytanie:

zajęcia aqua na basenie? Czy wolisz trening w sali fitness? Najlepiej sprawdź obie wersje i wybierz swoje ulubione!

Jeśli nie masz ochoty lub odwagi zapisać się na zajęcia indywidualne lub łatwiej Ci ćwiczyć w towarzystwie, gdzie czujesz wsparcie i motywację – odwiedź nasz klub fitness w Warszawie! Oferujemy zajęcia na basenie i w sali fitness, dla każdej grupy wiekowej.

Zajęcia na basenie

Nasza oferta zajęć na basenie to ćwiczenia o różnej intensywności. Jeśli dopiero zaczynasz, nie chcesz się przemęczać lub próbujesz wrócić do sprawności po kontuzji, możesz zdecydować się na lekki aerobik w wodzie. Jest to też dobre rozwiązanie dla osób, które szukają aktywnego sposobu na odprężenie. Oferujemy również bardziej wymagający rodzaj wodnego treningu dla tych, którzy chcą pracować nad swoimi mięśniami oraz wytrzymałością.

Usługi rekreacyjne dla dzieci

Warto jest zadbać o sprawność motoryczną swojego dziecka już od najmłodszych lat. Zajęcia dla niemowlaków na basenie pozwolą nie tylko na zaznajomienie Twojego dziecka z wodą oraz aktywnością fizyczną, ale też na wzmocnienie Waszej relacji. Oferujemy również standardowe lekcje pływania, zarówno dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji obcować z wodą, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoją technikę pływania.

zajęcia na basenie

zajęcia w sali fitness

Zajęcia fitness

Szeroka gama oferowanych u nas zajęć pozwoli Ci zadbać zarówno o swojego ducha jak i ciało. Wiele z dostępnych ćwiczeń dobrze sprawdza się jako sposób na uniknięcie późniejszych problemów ze zdrowiem. Doskonałą prewencją schorzeń związanych z wadami postawy są zajęcia z serii zdrowy kręgosłup, a uszkodzeniom mięśni zapobiegną zajęcia typu stretching. Mamy też coś dla tych, którzy chcą budować swoją formę i siłę przez spalanie tkanki tłuszczowej i pracę nad sylwetką. Oferujemy również zajęcia jogi, które pozwolą rozciągnąć Twoje ciało i będą doskonałym sposobem na wyciszenie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć sportowych dostępnych w ofercie klubu fitness PR1ME na Żoliborzu w Warszawie.

Chcesz się umówić na zajęcia? Pozostaw kontakt i oddzwonimy